GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat med huv 9018595
nr 901 8595
Skålfat med huv
"Florilla", Gustafsberg, diameter: 36
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juni 2014
kl 19:19:41
30/6 18:50:49